fbpx
make_yourself_logo_czarne_big-min
Beżowa torebka półksiężyc marki make yourself

Beżowa torebka półksiężyc

Beżowa torebka półksiężyc

Wybierz ulubiony odcień z palety beży, a następnie krok po kroku skompletuj Twoją torebkę modułową Make Yourself. Pamiętaj, że pierwszy zestaw możesz rozbudować w przyszłości. Możesz też od razu dobrać elementy z pasujących do bazy kolekcji, wśród których odnajdziesz bogactwo wzorów i struktur. Akcesoria z kolekcji pozwolą Ci nie tylko podkreślić Twój styl, ale i zróżnicują charakter torebki, dopasowując ją do sezonu lub okazji.

Finalizując zamówienie — poinformuj nas jaką personalizację mamy nanieść na torebkę bazową. Personalizację Twojej bazy wykonamy, ze złoceniem lub bez, całkowicie bezpłatnie. To samo tyczy się zmiany podstawowej długości paska. Personalizowana torebka Make Yourself nie tylko dobrze wygląda, ale i wygodnie się nosi.

swatch_beige sand
BEIGE SAND
Cortado
CORTADO
Truffle
TRUFFLE

Beige sand

DŁUGI PASEK
PASEK Z ŁAŃCUSZKIEM
PASKI DO SPODNI

Cortado

FRĘDZLE

Truffle

TWÓJ ZESTAW

Wybierz z listy akcesoriów dostępnych w ramach jednokolorowego pakietu Twoja torebka ulubione elementy modułowe – paski, klapy, frędzle, złączki. Możesz stworzyć swój set łącząc bazy i paski z łańcuszkiem, dodając paski do spodni lub akcesoria strukturalne.

O beżowych torebkach

Beżowa torebka półksiężyc LUNA to MODUŁOWA TOREBKA MAKE YOURSELF do ręki, na ramię lub listonoszka crossbody w kształcie półksiężyca to model z wymiennymi paskami, dopinanymi klapami i frędzlami. Jedna komora zamykana na złoty suwak z małą kieszonką w środku pomieści wszystkie Twoje drobiazgi. Każdą torebkę możesz powiększyć, dobierając do niej saszetkę — wewnętrzne etui na karty kredytowe Pocket Luna lub zewnętrzne etui na telefon Half Moon. Z torebki na co dzień w kilka sekund powstanie elegancka torebka z klapą. Unikalny zestaw sześciu haczyków zdobi spód modelu, dopniesz do niego dowolne frędzle. Na zewnątrz torebki tłoczenie z logo marki.

Torebka półksiężyc