fbpx
make_yourself_logo_czarne_big-min
Czarna torebka półksiężyc make yourself

Czarna torebka półksiężyc Structure

Czarna torebka półksiężyc Structure

Wybierz ulubioną strukturę, a następnie krok po kroku skompletuj Twoją czarną torebkę modułową Make Yourself. Pamiętaj, że pierwszy zestaw możesz rozbudować w przyszłości. Możesz też od razu dobrać elementy z pasujących do bazy kolekcji, wśród których odnajdziesz bogactwo wzorów i struktur. Akcesoria z kolekcji pozwolą Ci nie tylko podkreślić Twój styl, ale i zróżnicują charakter torebki, dopasowując ją do sezonu lub okazji.

Finalizując zamówienie — poinformuj nas jaką personalizację mamy nanieść na torebkę bazową. Personalizację Twojej bazy wykonamy, ze złoceniem lub bez, całkowicie bezpłatnie. To samo tyczy się zmiany podstawowej długości paska. Personalizowana torebka Make Yourself nie tylko dobrze wygląda, ale i wygodnie się nosi.

Black Python
BLACK PYTHON
swatch_black cro
BLACK CRO
Black Ostri
black ostri

Black Python

BAZA
Akcesoria PASTEL PYTHON

Black Cro

BAZA
KRÓTKI PASEK
DŁUGI PASEK
PASKI DO SPODNI

Black Ostri

BAZA
FRĘDZLE

O czarnych torebkach structure

Czarna torebka półksiężyc LUNA to MODUŁOWA TOREBKA MAKE YOURSELF do ręki, na ramię lub listonoszka crossbody w kształcie półksiężyca to model z wymiennymi paskami, dopinanymi klapami i frędzlami. Jedna komora zamykana na złoty suwak z małą kieszonką w środku pomieści wszystkie Twoje drobiazgi. Każdą torebkę możesz powiększyć, dobierając do niej saszetkę — wewnętrzne etui na karty kredytowe Pocket Luna lub zewnętrzne etui na telefon Half Moon. Z torebki na co dzień w kilka sekund powstanie elegancka torebka z klapą. Unikalny zestaw sześciu haczyków zdobi spód modelu, dopniesz do niego dowolne frędzle. Na zewnątrz torebki tłoczenie z logo marki.

Niezależnie od struktury torebka półksiężyc BABY LUNA w kolorze czarnym to model idealny jako torebka nerka, belt bag, mała torebka na ramię lub listonoszka crossbody. Personalizowana torebka Make Yourself w kształcie półksiężyca dzięki swojej konstrukcji łączy mały format z praktyczną pojemnością. W odróżnieniu od LUNY — ten model nie ma dopinanych klap, ale szybko nasuniesz go na pasek do spodni. Wykończona czarną podszewką, jedna komora zamykana na złoty suwak z małą kieszonką w środku. Komplet czterech haczyków wyróżnia i zdobi spód modelu, dopniesz do niego dowolne frędzle. Na zewnątrz torebki tłoczenie ze złotym logo marki.

Linia Structure to torebki wykonane z skóry bydlęcej tłoczonej we wzory zwierząt egzotycznych lub obecnie chronionych. Znajdziesz tutaj nawiązania do torebek ze skóry krokodyla, strusia i pytona. Stosowana skóra chociaż piękna technicznie w całości stanowi odpad przemysły spożywczego. “Odpad”, który zasługuje na szczególne traktowanie.

Do każdej bazy Make Yourself dołączony jest certyfikat autentyczności z unikalnym numerem seryjnym oraz biały bawełniany woreczek przeciwkurzowy sygnowanym logo marki.

Personalizacja torebki

Każda czarna torebka półksiężyc marki Make Yourself posiada ręcznie wybitą personalizację na plecionej zawieszce przy suwaku. Personalizacja torebki jest bezpłatna, to Ty decydujesz o jej treści. Data, inicjały, motto – masz do wykorzystania 10 znaków, w tym polskie znaki, numery, znaki specjalnej (@ _ !? & % / $ + – = . , : #), jak i spacje.

Personalizację wykonujemy metodą hot stamping według Twojego życzenia – z wykorzystaniem złotej foli lub bez niej. Tłoczenie wykonane dzięki dużej sile nacisku i odpowiedniej temperaturze jest bardzo trwałe i estetyczne.

Produkcja torebek Make Yourself

Skórzane torebki Make Yourself szyjemy od podstaw w Polsce z włoskich skór naturalnych. Skóra bydlęca z tłoczoną strukturą wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością i elastycznością. Ponadto jest w 90% produktem bio, a jej sposób wytwarzania cechuje neutralna emisja dwutlenku węgla. Przyjazność dla środowiska potwierdza szereg wyróżnień m.in. certyfikat ISO14001, LWG Gold oraz der Blaue Engel.