fbpx
make_yourself_logo_czarne_big-min
Czerwona i bordowa torebka pudełkowa marki make yourself

Czerwona i bordowa torebka pudełkowa

Czerwona i bordowa torebka pudełkowa

Wybierz swój odcień z palety czerwieni i krok po kroku skompletuj Twoją torebkę modułową Make Yourself. Pamiętaj, że pierwszy zestaw możesz rozbudować w przyszłości. Możesz też od razu dobrać elementy z pasujących do bazy kolekcji, wśród których odnajdziesz bogactwo wzorów i struktur. Akcesoria z kolekcji pozwolą Ci nie tylko podkreślić Twój styl, ale i zróżnicują charakter torebki, dopasowując ją do sezonu lub okazji.

Finalizując zamówienie — poinformuj nas jaką personalizację mamy nanieść na torebkę bazową. Personalizację Twojej bazy wykonamy, ze złoceniem lub bez, całkowicie bezpłatnie. To samo tyczy się zmiany podstawowej długości paska. Personalizowana torebka Make Yourself nie tylko dobrze wygląda, ale i wygodnie się nosi.

Royal
Royal
Red
RED

Royal

Modułowe połączenia

Red

O czerwonych torebkach

Czerwona torebka pudełkowa CUBE to MODUŁOWA TOREBKA MAKE YOURSELF do ręki, na ramię lub listonoszka z wymiennymi paskami, dopinanymi klapami i frędzlami. Jedna komora zamykana na złoty suwak z małą kieszonką w środku pomieści wszystkie Twoje drobiazgi. Każdą torebkę możesz powiększyć, dobierając do niej saszetkę — wewnętrzne etui na karty kredytowe Pocket Cube lub zewnętrzne etui na telefon Baby Clutch. Z torebki na co dzień w kilka sekund powstanie elegancka torebka z klapą. Unikalny zestaw czterech haczyków zdobi spód modelu, dopniesz do niego dowolne frędzle. Na zewnątrz torebki tłoczenie z logo marki.

Mała bordowa BABY CUBE to podstawa personalizowanej torebki Make Yourself. Model idealny jako torebka nerka, belt bag, mała torebka na ramię lub listonoszka. W odróżnieniu od CUBE — ta baza nie ma dopinanych klap, ale szybko nasuniesz ją na pasek do spodni. Wykończona czarną podszewką, jedna komora zamykana na złoty suwak z małą kieszonką w środku. Komplet dwóch haczyków wyróżnia i zdobi spód modelu, dopniesz do niego dowolne frędzle. Na zewnątrz torebki tłoczenie ze złotym logo marki.

Do każdej bazy Make Yourself dołączony jest certyfikat autentyczności z unikalnym numerem seryjnym oraz biały bawełniany woreczek przeciwkurzowy sygnowanym logo marki.

Personalizacja torebki

Każda czerwona i bordowa torebka pudełkowa marki Make Yourself posiada ręcznie wybitą personalizację na plecionej zawieszce przy suwaku. Personalizacja torebki jest bezpłatna, to Ty decydujesz o jej treści. Data, inicjały, motto – masz do wykorzystania 10 znaków, w tym polskie znaki, numery, znaki specjalnej (@ _ !? & % / $ + – = . , : #), jak i spacje.

Personalizację wykonujemy metodą hot stamping według Twojego życzenia – z wykorzystaniem złotej foli lub bez niej. Tłoczenie wykonane dzięki dużej sile nacisku i odpowiedniej temperaturze jest bardzo trwałe i estetyczne.

Produkcja torebek Make Yourself

Skórzane torebki Make Yourself szyjemy od podstaw w Polsce z włoskich skór naturalnych. Skóra bydlęca z widoczną strukturą groszku wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością i elastycznością. Ponadto jest w 90% produktem bio, a jej sposób wytwarzania cechuje neutralna emisja dwutlenku węgla. Przyjazność dla środowiska potwierdza szereg wyróżnień m.in. certyfikat ISO14001, LWG Gold oraz der Blaue Engel.