fbpx

MODUŁOWE

Torebki półksiężyc

Torebka półksiężyc Make Yourself dostępna jest w większej (LUNA) i mniejszej (BABY LUNA) wersji. Jedna komora zamykana na złoty suwak z małą kieszonką w środku pomieści wszystkie Twoje drobiazgi. Każdą torebkę możesz powiększyć, dobierając do niej saszetkę, etui na telefon Half Moon. Duże i małe bazy można też łączyć ze sobą w niepowtarzalne komplety. Unikalny zestaw haczyków zdobi spód każdego modelu. Na zewnątrz torebki tłoczenie z logo marki. 

Pakiet Twoja torebka to droga na skróty — zaczynasz od wyboru bazy i z listą wymiennych elementów tworzysz torebkę w pełni spersonalizowaną pod względem stylu i funkcjonalności.

Stworzony dziś set możesz rozbudować i zmienić w dowolnej chwili wg własnych potrzeb i trendów! Gwarantujemy, że nowe akcesoria zawsze będą dopasowane do torebki Make Yourself, którą już posiadasz.

Masz już bazę? Zestaw Twoja torebka pozwoli Ci dobrać idealnie do niej pasujące akcesoria — zainspiruj się galerią produktu i twórz! Pamiętaj tylko, że skóra to materiał naturalny — używana oraz dobrana pomiędzy różnymi partiami może mieć nieco inny odcień.

Torebki półokrągłe Make Yourself szyjemy w wersjach ze skóry tłoczonej we wzór skóry krokodyla, gładkiej lub lakierowanej.

Torebki oraz akcesoria do torebek Make Yourself powstają od podstaw w Polsce z włoskich skór naturalnych. Dlatego możemy zapewnić Ci nie tylko personalizację w formie wyzłocenia, ale i dopasowaną długość pasków.

Do każdej torebki dołączony jest certyfikat autentyczności z unikalnym numerem seryjnym.

Każda torebka posiada ręcznie wybitą personalizację na plecionej zawieszce przy suwaku. Personalizację torebki otrzymujesz od nas w prezencie i nie pozbawia Cię prawa do zwrotu. Możesz bez obaw zweryfikować w domu rozmiar torebki i dokonać wyboru, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.

LUNA x BABY LUNA set sage green FRINGE stars

 Torebka półksiężyc, którą możesz dowolnie rozbudowywać o wymienne elementy, a także nosić samodzielnie jako kopertówkę, bez lub z wymienną klapą.

WYMIARY TOREBKI LUNA
Długość 25 cm x szerokość 16 cm
Dno torebki szerokie na 6 cm

Mała torebka półksiężyc, którą możesz dowolnie rozbudowywać o wymienne elementy, a także nosić samodzielnie jako kopertówkę lub nerkę nasuniętą na pasek do spodni.

WYMIARY TOREBKI BABY LUNA
Długość 19,5 cm x szerokość 12,5 cm
Dno torebki szerokie na 4 cm