fbpx
urban jungle pink quartz torebka cube make yourself

MODUŁOWE

Torebki pudełkowe

Torebka pudełkowa Make Yourself dostępna jest w 5 rozmiarach – począwszy od miniaturowej torebki MINI CUBE, przez BABY CUBE, LONG CUBE, CUBE, aż po dużą torebkę MAXI CUBE. Jedna komora zamykana na złoty suwak z małą kieszonką w środku pomieści wszystkie Twoje drobiazgi. Każdą torebkę możesz powiększyć, dobierając do niej saszetkę, etui na telefon Baby Clutch. Duże i małe bazy można też łączyć ze sobą w niepowtarzalne komplety. Unikalny zestaw haczyków zdobi spód każdego modelu. Na zewnątrz torebki tłoczenie z logo marki. 

Pakiet Twoja torebka to droga na skróty — zaczynasz od wyboru bazy i z listą wymiennych elementów tworzysz torebkę w pełni spersonalizowaną pod względem stylu i funkcjonalności.

Stworzony dziś set możesz rozbudować i zmienić w dowolnej chwili wg własnych potrzeb i trendów! Gwarantujemy, że nowe akcesoria zawsze będą dopasowane do torebki Make Yourself, którą już posiadasz.

Masz już bazę? Zestaw Twoja torebka pozwoli Ci dobrać idealnie do niej pasujące akcesoria — zainspiruj się galerią produktu i twórz! Pamiętaj tylko, że skóra to materiał naturalny — używana oraz dobrana pomiędzy różnymi partiami może mieć nieco inny odcień.

Torebki pudełkowe Make Yourself szyjemy w wersjach ze skóry tłoczonej we wzór skóry krokodyla, gładkiej lub lakierowanej.

Torebki oraz akcesoria do torebek Make Yourself powstają od podstaw w Polsce z włoskich skór naturalnych. Dlatego możemy zapewnić Ci nie tylko personalizację w formie wyzłocenia, ale i dopasowaną długość pasków.

Do każdej torebki dołączony jest certyfikat autentyczności z unikalnym numerem seryjnym.

Każda torebka posiada ręcznie wybitą personalizację na plecionej zawieszce przy suwaku. Personalizację torebki otrzymujesz od nas w prezencie i nie pozbawia Cię prawa do zwrotu. Możesz bez obaw zweryfikować w domu rozmiar torebki i dokonać wyboru, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.

Mini Cube, miniaturowa torebka posłuży Ci jako przywieszka do paska od torebki, skórzany breloczek zawieszony obok większej torebki bazowej lub portfelik na drobiazgi nasunięty na pasek do spodni.

Klasyczna torebka na ramię, elegancka torebka z klapą do ręki, skórzany plecak, duża listonoszka?
Duża torebka Maxi Cube dowolnie zmienia styl i funkcjonalność wraz z wymiennymi elementami modułowymi.