fbpx

Wyjątkowe okazje? Zapisz się do newslettera MY STARS!

Czerwona i bordowa torebka pudełkowa marki make yourself

Płaska torebka

Płaska torebka

Płaska torebka może być noszona samodzielnie jako listonoszka, której pojemność można zwiększyć łącząc między sobą kolejne bazy. I tak zepniesz zarówno dwa duże Clutchy, jak i większy Clutch z mniejszym Baby Clutchem. Dodatkowo małe saszetki powiększają pojemność większych baz. Półokrągły Half moon zamienisz w zewnętrzną kieszeń Luny, a prostokątny Baby Clutch idealnie dopasujesz do Cube. W tej kategorii znajduje się także etui na karty – Pocket, który w zależności od rodzaju zamienisz w dodatkową wewnętrzną komorę dla większej torebki bazowej. Każda płaska torebka posiada ręcznie wybitą personalizację na plecionej zawieszce przy suwaku. Personalizacja torebki jest bezpłatna.

Pocket

Pocket

Half Moon

Half Moon

Baby Clutch

Baby Clutch

Clutch

Clutch

Personalizacja torebki

Każda płaska torebka marki Make Yourself posiada ręcznie wybitą personalizację na plecionej zawieszce przy suwaku. Personalizacja torebki jest bezpłatna, to Ty decydujesz o jej treści. Data, inicjały, motto – masz do wykorzystania 10 znaków, w tym polskie znaki, numery, znaki specjalnej (@ _ !? & % / $ + – = . , : #), jak i spacje.

Personalizację wykonujemy metodą hot stamping według Twojego życzenia – z wykorzystaniem złotej foli lub bez niej. Tłoczenie wykonane dzięki dużej sile nacisku i odpowiedniej temperaturze jest bardzo trwałe i estetyczne.

Produkcja akcesoriów Make Yourself

Skórzane akcesoria Make Yourself szyjemy od podstaw w Polsce z włoskich skór naturalnych. Skóra bydlęca z widoczną strukturą groszku wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością i elastycznością. Ponadto jest w 90% produktem bio, a jej sposób wytwarzania cechuje neutralna emisja dwutlenku węgla. Przyjazność dla środowiska potwierdza szereg wyróżnień m.in. certyfikat ISO14001, LWG Gold oraz der Blaue Engel.