fbpx
make_yourself_logo_czarne_big-min
Pomarańczowa i żółta torebka półksiężyc

Pomarańczowa i żółta torebka półksiężyc

Pomarańczowa i żółta torebka półksiężyc​

Wybierz swój odcień z palety żółcieni i pomarańczy i krok po kroku skompletuj Twoją torebkę modułową Make Yourself. Pamiętaj, że pierwszy zestaw możesz rozbudować w przyszłości. Możesz też od razu dobrać elementy z pasujących do bazy kolekcji, wśród których odnajdziesz bogactwo wzorów i struktur. Akcesoria z kolekcji pozwolą Ci nie tylko podkreślić Twój styl, ale i zróżnicują charakter torebki, dopasowując ją do sezonu lub okazji.

Finalizując zamówienie — poinformuj nas jaką personalizację mamy nanieść na torebkę bazową. Personalizację Twojej bazy wykonamy, ze złoceniem lub bez, całkowicie bezpłatnie. To samo tyczy się zmiany podstawowej długości paska. Personalizowana torebka Make Yourself nie tylko dobrze wygląda, ale i wygodnie się nosi.

Yellow
Yellow
Peach
Peach
Apricot
Apricot

Yellow

Peach

BAZA

Apricot

BAZA

O pomarańczowych torebkach

Pomarańczowa lub żółta torebka półksiężyc LUNA to modułowa torebka Make Yourself do ręki, na ramię lub listonoszka crossbody w kształcie półksiężyca to model z wymiennymi paskami, dopinanymi klapami i frędzlami. Jedna komora zamykana na złoty suwak z małą kieszonką w środku pomieści wszystkie Twoje drobiazgi. Każdą torebkę możesz powiększyć, dobierając do niej saszetkę — wewnętrzne etui na karty kredytowe Pocket Luna lub zewnętrzne etui na telefon Half Moon. Z torebki na co dzień w kilka sekund powstanie elegancka torebka z klapą. Unikalny zestaw sześciu haczyków zdobi spód modelu, dopniesz do niego dowolne frędzle. Na zewnątrz torebki tłoczenie z logo marki.

Pomarańczowa lub żółta torebka półksiężyc BABY LUNA to mała personalizowana torebka Make Yourself. Model idealny jako torebka nerka, belt bag, mała torebka na ramię lub listonoszka crossbody w kształcie małego półksiężyca. W odróżnieniu od LUNY — ten model nie ma dopinanych klap, ale szybko nasuniesz go na pasek do spodni. Wykończona czarną podszewką, jedna komora zamykana na złoty suwak z małą kieszonką w środku. Komplet czterech haczyków wyróżnia i zdobi spód modelu, dopniesz do niego dowolne frędzle. Na zewnątrz torebki tłoczenie ze złotym logo marki.

Do każdej bazy Make Yourself dołączony jest certyfikat autentyczności z unikalnym numerem seryjnym oraz biały bawełniany woreczek przeciwkurzowy sygnowanym logo marki.

Personalizacja torebki

Każda pomarańczowa lub żółta torebka półksiężyc marki Make Yourself posiada ręcznie wybitą personalizację na plecionej zawieszce przy suwaku. Personalizacja torebki jest bezpłatna, to Ty decydujesz o jej treści. Data, inicjały, motto – masz do wykorzystania 10 znaków, w tym polskie znaki, numery, znaki specjalnej (@ _ !? & % / $ + – = . , : #), jak i spacje.

Personalizację wykonujemy metodą hot stamping według Twojego życzenia – z wykorzystaniem złotej foli lub bez niej. Tłoczenie wykonane dzięki dużej sile nacisku i odpowiedniej temperaturze jest bardzo trwałe i estetyczne.

Produkcja torebek Make Yourself

Skórzane torebki Make Yourself szyjemy od podstaw w Polsce z włoskich skór naturalnych. Skóra bydlęca z widoczną strukturą groszku wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością i elastycznością. Ponadto jest w 90% produktem bio, a jej sposób wytwarzania cechuje neutralna emisja dwutlenku węgla. Przyjazność dla środowiska potwierdza szereg wyróżnień m.in. certyfikat ISO14001, LWG Gold oraz der Blaue Engel.