fbpx

Wyjątkowe okazje? Zapisz się do newslettera MY STARS!

sachete_set_torebka_na_pasku_z_klamrą_make_yourself

Torebka etui na telefon

Torebka etui na telefon

Wymienne elementy pozwolą Ci stworzyć torebkę etui na telefon komórkowy w pełni personalizowaną pod względem stylu i funkcjonalności. Sachete możesz nasunąć na pasek od spodni lub nosić jako małą listonoszkę z jednym z wymiennych pasków. Na zewnątrz każdej saszetki tłoczenie z logo marki. Każda baza posiada ręcznie wybitą personalizację na plecionej zawieszce przy zatrzasku. Personalizacja etui jest bezpłatna.

Torebka SACHETE black SET VII
Torebka SACHETE black SET III klamra
mySTARS SACHETE SET V

Personalizacja torebki

Każda torebka na telefon marki Make Yourself posiada ręcznie wybitą personalizację na plecionej zawieszce przy suwaku. Personalizacja torebki jest bezpłatna, to Ty decydujesz o jej treści. Data, inicjały, motto – masz do wykorzystania 10 znaków, w tym polskie znaki, numery, znaki specjalnej (@ _ !? & % / $ + – = . , : #), jak i spacje.

Personalizację wykonujemy metodą hot stamping według Twojego życzenia – z wykorzystaniem złotej foli lub bez niej. Tłoczenie wykonane dzięki dużej sile nacisku i odpowiedniej temperaturze jest bardzo trwałe i estetyczne.

Produkcja akcesoriów Make Yourself

Skórzane akcesoria Make Yourself szyjemy od podstaw w Polsce z włoskich skór naturalnych. Skóra bydlęca z widoczną strukturą groszku wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością i elastycznością. Ponadto jest w 90% produktem bio, a jej sposób wytwarzania cechuje neutralna emisja dwutlenku węgla. Przyjazność dla środowiska potwierdza szereg wyróżnień m.in. certyfikat ISO14001, LWG Gold oraz der Blaue Engel.