fbpx

Wyjątkowe okazje? Zapisz się do newslettera MY STARS!

Torebka półksiężyc

Torebka półksiężyc

W kilka sekund stworzysz w pełni dopasowaną do swoich potrzeb półokrągłą torebkę do ręki, na ramię lub listonoszkę. Do większej bazy Luna dopniesz klapy, mniejszą Baby Luna nasuniesz na pasek do spodni. Jedna komora zamykana na złoty suwak z małą kieszonką w środku pomieści wszystkie Twoje drobiazgi. Każdą torebkę możesz powiększyć, dobierając do niej przywieszkę Mini Luna czy szereg saszetek odgrywających rolę kieszeni zewnętrznych i wewnętrznych. Maxi Luna to pojemna torebka na ramię. Unikalny zestaw haczyków zdobi spód każdego modelu, dopniesz do niego dowolne frędzle i breloki. Na zewnątrz torebki tłoczenie z logo marki. Każda torebka półksiężyc posiada ręcznie wybitą personalizację na plecionej zawieszce przy suwaku. Personalizacja torebki jest bezpłatna.

make yourself czarna torebka duo luna black z mini torebką duochrome

Mini Luna

Mini Luna

Torebka bazowa LUNA podlega bezpłatnej personalizacji – w formie Twojego tekstu ręcznie wybitego na plecionej zawieszce przy suwaku. Zdjęcie setu z elementami White ma charakter poglądowy.

Baby Luna

Baby Luna

torebka-półksiężyc-luna-make-yourself

Luna

Luna

Maxi Luna

Maxi Luna

Personalizacja torebki

Każda torebka półksiężyc marki Make Yourself posiada ręcznie wybitą personalizację na plecionej zawieszce przy suwaku. Personalizacja torebki jest bezpłatna, to Ty decydujesz o jej treści. Data, inicjały, motto – masz do wykorzystania 10 znaków, w tym polskie znaki, numery, znaki specjalnej (@ _ !? & % / $ + – = . , : #), jak i spacje.

Personalizację wykonujemy metodą hot stamping według Twojego życzenia – z wykorzystaniem złotej foli lub bez niej. Tłoczenie wykonane dzięki dużej sile nacisku i odpowiedniej temperaturze jest bardzo trwałe i estetyczne.

Produkcja akcesoriów Make Yourself

Skórzane akcesoria Make Yourself szyjemy od podstaw w Polsce z włoskich skór naturalnych. Skóra bydlęca z widoczną strukturą groszku wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością i elastycznością. Ponadto jest w 90% produktem bio, a jej sposób wytwarzania cechuje neutralna emisja dwutlenku węgla. Przyjazność dla środowiska potwierdza szereg wyróżnień m.in. certyfikat ISO14001, LWG Gold oraz der Blaue Engel.