fbpx

Wyjątkowe okazje? Zapisz się do newslettera MY STARS!

Czerwona i bordowa torebka pudełkowa - royal

Torebka pudełkowa

Torebka pudełkowa​

W kilka sekund stworzysz w pełni dopasowaną do swoich potrzeb pudełkową torebkę do ręki, na ramię lub listonoszkę. Do większej bazy Cube dopniesz klapy, mniejszą Baby Cube nasuniesz na pasek do spodni. Jedna komora zamykana na złoty suwak z małą kieszonką w środku pomieści wszystkie Twoje drobiazgi. Każdą torebkę możesz powiększyć, dobierając do niej przywieszkę Mini Cube czy szereg saszetek odgrywających rolę kieszeni zewnętrznych i wewnętrznych. Maxi Cube to pojemna torebka na ramię lub skórzany plecak. Long Cube to idealnie wyważona torebka, którą możesz nasunąć na pasek do spodni i nosić jak nerkę. Unikalny zestaw haczyków zdobi spód każdego modelu, dopniesz do niego dowolne frędzle i breloki. Na zewnątrz torebki tłoczenie z logo marki. Każda torebka pudełkowa posiada ręcznie wybitą personalizację na plecionej zawieszce przy suwaku. Personalizacja torebki jest bezpłatna.

elementy_modułowe_make_yourself_mini_cube_crossbody_pasek

Mini Cube

Mini Cube​

elementy_modułowe_make_yourself_baby_cube_regulowany

Baby Cube

Baby Cube

Long Cube

Long Cube

Cube

Cube

Plecak MAXI CUBE black

Maxi Cube

Maxi Cube

Personalizacja torebki

Każda torebka pudełkowa marki Make Yourself posiada ręcznie wybitą personalizację na plecionej zawieszce przy suwaku. Personalizacja torebki jest bezpłatna, to Ty decydujesz o jej treści. Data, inicjały, motto – masz do wykorzystania 10 znaków, w tym polskie znaki, numery, znaki specjalnej (@ _ !? & % / $ + – = . , : #), jak i spacje.

Personalizację wykonujemy metodą hot stamping według Twojego życzenia – z wykorzystaniem złotej foli lub bez niej. Tłoczenie wykonane dzięki dużej sile nacisku i odpowiedniej temperaturze jest bardzo trwałe i estetyczne.

Produkcja akcesoriów Make Yourself

Skórzane akcesoria Make Yourself szyjemy od podstaw w Polsce z włoskich skór naturalnych. Skóra bydlęca z widoczną strukturą groszku wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością i elastycznością. Ponadto jest w 90% produktem bio, a jej sposób wytwarzania cechuje neutralna emisja dwutlenku węgla. Przyjazność dla środowiska potwierdza szereg wyróżnień m.in. certyfikat ISO14001, LWG Gold oraz der Blaue Engel.