Kreator torebki etui na telefon

Kreator torebki etui na telefon pozwala Ci stworzyć w pełni personalizowaną małą torebkę modułową Make Yourself. To innowacyjny projekt, który od 2017 roku wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnych kobiet, ceniących sobie funkcjonalność, jakość i styl. Modułowa konstrukcja bazy pozwala na szybkie i łatwe zmienianie wyglądu modelu, w zależności od potrzeb i okazji.

Skórzana torebka modułowa składa się z kilku rodzajów elementów jak krótkie paski, długie paski, łańcuszki i frędzle, które można dowolnie łączyć i odłączać. To rozwiązanie pozwala stworzyć kilkanaście różnych wariantów na podstawie zaledwie 2 grup wymiennych akcesoriów. Możesz w dowolnej chwili zmienić kolor lub wzór akcesoriów, narzucając ton torebce. Frędzle i breloki dopniesz z przodu torebki, po bokach lub na wybranych paskach. W każdej chwili możesz wymienić pasek na bardziej stosowny, czy stylistycznie, czy funkcjonalnie. Dzięki modułowej konstrukcji każda kobieta może stworzyć torebkę, która idealnie pasuje do jej stylu i potrzeb.

Torebka Make Yourself to gwarancja najlepszych materiałów, serce kolekcji stanowi włoska skóra naturalna. Wysokogatunkowa skóra to materiał luksusowy, który sprawia, że torebki są trwałe i odporne na uszkodzenia, a jednocześnie latami prezentują się nienagannie pod względem stylu. Skórzane torebki Make Yourself szyjemy od podstaw w Polsce głównie z włoskich skór naturalnych będących w 90% produktem bio, co ważne sposób wytwarzania skóry cechuje neutralna emisja dwutlenku węgla. Przyjazność materiału dla środowiska potwierdza szereg wyróżnień m.in. CERTYFIKAT ISO14001, LWG GOLD oraz DER BLAUE ENGEL.

Skórzana torebka na telefon z miejscem na dokumenty i karty płatnicze to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają praktycznego, a zarazem eleganckiego etui na swój smartfon. Telefon nosimy ze sobą praktycznie cały czas, dlatego ważne jest, aby był on zawsze bezpieczny i łatwo dostępny. Skórzana torebka na telefon SACHETE doskonale spełnia te wymagania. W zależności od modelu dopniesz zarówno wymienne klapy, jak i frędzle. Gwarantujemy niezmienność konstrukcji, co oznacza, że nie zależnie od roku produkcji bazy będziesz mogła odświeżyć torebkę o akcesoria z najnowszych kolekcji.

Wierząc w idee mody modułowej, staramy się utrzymać przystępny próg cenowy — kompromis, jaki Make Yourself wnosi między gnającą do przodu modą a potrzebą ograniczenia konsumpcji szkodliwej dla środowiska, wymaga nieszablonowego działania.

Czy torebka Make Yourself jest „tania”? I tak i nie. Po pierwsze jej koszt produkcji jest relatywnie wysoki z tytułu nacisku na trwałość wyrobu i materiały i odszycie muszą być na wysokim poziomie. Już te dwa czynniki narzucają próg cenowy wyższy niż dla modeli produkowanych masowo. Wierząc w sens istnienia produktu modułowego, ograniczamy do minimum wszystkie tradycyjne koszty luksusu. Pozycjonując produkt jako luksusowy, musielibyśmy uznać za kluczowe ograniczenie do niego dostępności przez wysokie progi cenowe. To zupełnie przeczyłoby chęci rozpowszechnienia idei torebki modułowej. Dlatego oferujemy Ci torebki Make Yourself w cenach dla pośredników specjalizujących się w sprzedaży dóbr luksusowych, których marża wymagałaby dwukrotnie wyższej ceny detalicznej modelu. Może Twój dom nie jest wielkim domem mody, ale dla nas jest miejscem idealnym.

Modułowa torebka wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnych kobiet, ceniących sobie funkcjonalność, jakość i styl. Zaprasza Cię do odkrycia korzyści, jakie niesie ze sobą możliwość kreowania swojej torebki.

Wyświetlanie 1–16 z 22 wyników