fbpx

Wyjątkowe okazje? Zapisz się do newslettera MY STARS!

Reklamacje 1

Reklamacje

Reklamacje

Dokonując zakupu produktów MAKE YOURSELF zawsze masz prawo do złożenia reklamacji na podstawie rękojmi.

Jako sprzedawca odpowiadamy za każdy sprzedany towar, jeżeli wada zostanie stwierdzona w okresie 2 lat od momentu jego wydania. Z odpowiedzialności nie są wykluczone towary personalizowane, wykonane wg wytycznych kupującego.

Reklamacja na podstawie rękojmi określa Twoje żądania dotyczące doprowadzenia produktu do stanu zgodności z umową (przez naprawę lub wymianę) lub zwrotu całości bądź części wpłaconych środków (przez obniżenie ceny czy odstąpienie od umowy).

Szczegółowe informacje dotyczące możliwych żądań i ich zasadności znajdziesz na stronie uokik.gov.pl. W przypadku wątpliwości polecamy zapoznać się z ulotką Jak reklamować wadliwy towar.

Jakich wad nie obejmuje rękojmia?

Rękojmia nie obejmuje wad spowodowanych przez kupującego, w tym wad powstałych w wyniku niewłaściwego korzystania z rzeczy, braku należytej konserwacji, czy uszkodzeń mechanicznych powstałych w trakcie użytkowania.

Jak złożyć reklamację?
Reklamację możesz złożyć w dowolnej formie, oczywiście najbezpieczniej zrobić to pisemnie. Powinnaś opisać zauważoną wadę i określić swoje żądania przewidziane w ramach rękojmi.

Skorzystanie z formularza reklamacji udostępnionego przez Sprzedawcę jest kwestią dobrej woli Kupującego, może to pomóc przyśpieszyć rozpatrzenie reklamacji. Formularz można spisać ręcznie, prosimy o zachowanie czytelności danych.

Pismo reklamacyjne możesz przekazać nam bezpośrednio lub wysyłać listem poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru. Najwygodniej jest dostarczyć je wraz z reklamowanym towarem.

Czy muszę załączyć paragon fiskalny?
Nie, do zareklamowania produktu nie jest konieczny paragon fiskalny.

Kiedy mogę zgłosić żądania przysługujące mi z tytułu rękojmi?
Ustawowo zgłoszenie powinno nastąpić w ciągu roku od dnia zauważenia wady – niemniej najlepiej ją zgłosić zaraz po zauważeniu.

Jaki jest czas na rozpatrzenie reklamacji?
W przypadku naprawy lub wymiany towaru oraz obniżenia jego ceny rozpatrujemy reklamację w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania reklamowanego produktu.

Kto ponosi koszt reklamacji?
W przypadku uwzględnienia reklamacji to my jako sprzedawca pokrywamy koszty dostawy wadliwego towaru, wykonujemy naprawę lub wymieniamy towar na nowy, a także odsyłamy go do Ciebie.

Na jaki adres odesłć reklamowany produkt?

MAKE YOURSELF
ul. Sulejowska 72
97 – 300 Piotrków Trybunalski

Informacje dodatkowe UOKiK ODR
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r., publikujemy łącze elektroniczne do platformy ODR: ec.europa.eu/odr

Dla Konsumenta witryna ODR stanowi m. in. bogate źródło informacji na temat form pozasądowego rozstrzygania sporów mogących zaistnieć pomiędzy przedsiębiorcą i konsumentem.

Napisz

info@makeyourself.eu

Odpowiadamy w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 – 17:00.

info@makeyourself.eu

Odpowiadamy w dni robocze,
od poniedziałku do piątku,
w godzinach 9:00 – 17:00.

Zadzwoń

+48 538 555 528

Koszt połączenia zależy od operatora Twojej sieci.

Umów się na wizytę

MAKE YOURSELF
Anna Kołodziejska-Szczotka
ul. Sulejowska 72
97-300 Piotrków Trybunalski

Stwórz cały set w Kreatorze

Elementy Modułowe