fbpx

Wyjątkowe okazje? Zapisz się do newslettera MY STARS!

Polskie torebki ze skóry naturalnej, dzięki którym pokochasz modę racjonalną.

Twój pierwszy krok: Baza

Skórzany półksiężyc LUNA zapinany na jasnozłoty zamek z ręcznie plecioną zawieszką. W środku torebki jedna komora z niezapinaną kieszonką — możesz zwiększyć pojemność torebki poprzez kieszeń wewnętrzną Pocket Luna w kolorze torebki bazowej lub dowolnym z oferty.

Na spodzie torebki sześć złotych haczyków, do których dopniesz frędzle i breloki. Dwa haczyki znajdują się również z przodu torebki pod paskiem z logotypem — służą do dopięcia klapy lub frędzli.

Półokrągła torebka z frędzlami Luna to jeden z ikonicznych modeli Make Yourself, szczególnie w połączeniu z paskiem z gwiazdkami.

Torebka z odpinaną klapą zyskuje zupełnie nowy wygląd, a uniwersalny rozstaw mocowań pozwala na wymienianie klap pomiędzy różnymi modelami baz.

Dzięki wymiennym łańcuszkom i skórzanym paskom — szerokim, wąskim, regulowanym, ozdobnym — możesz stworzyć torebkę równie ładną, co wygodną w noszeniu.

Polska torebka skórzana LUNA posiada certyfikat autentyczności oraz podlega bezpłatnej personalizacji. Każda bazowa torebka personalizowana jest w formie Twojego tekstu ręcznie wybitego na plecionej zawieszce przy suwaku.

Torebki z serii LUNA dostępne są w rozmiarze S, M i L oraz w formie miniaturowej przywieszki XS.

Skórzane torebki pudełkowe z serii VENUS. Każda baza zapinana na jasnozłoty zamek z ręcznie plecioną zawieszką. W środku torebki jedna komora z niezapinaną kieszonką z półkolem, do którego możesz dopiąć smycz na klucze.

Na spodzie torebki złote nóżki. Z przodu torebki w kieszące zewnętrznej znajdują się dwa haczyki — służą do dopięcia klapy.

Torebki skórzane z serii VENUS posiadają certyfikaty autentyczności oraz podlegają bezpłatnej personalizacji w formie Twojego tekstu ręcznie wybitego na plecionej zawieszce przy suwaku.

Skórzane torebki pudełkowe z serii CUBE dostępne są w czterech rozmiarach — Baby Cube, Long Cube, Cube i Maxi Cube. Każda baza zapinana na jasnozłoty zamek z ręcznie plecioną zawieszką. W środku torebki jedna komora z niezapinaną kieszonką — możesz zwiększyć pojemność torebki poprzez kieszeń wewnętrzną Pocket Cube w kolorze torebki bazowej lub dowolnym z oferty.

Na spodzie torebki charakterystyczne dla marki Make Yourself złote haczyki, do których dopniesz frędzle i breloki. W modelu Cube i Maxi Cube dwa haczyki znajdują się również z przodu torebki pod paskiem z logotypem — służą do dopięcia klapy lub frędzli.

Małe bazy Baby Cube i Long Cube możesz nasunąć na dowolny pasek do spodni.

Torebki skórzane z serii CUBE posiadają certyfikaty autentyczności oraz podlegają bezpłatnej personalizacji w formie Twojego tekstu ręcznie wybitego na plecionej zawieszce przy suwaku.

Skórzana torebka na telefon SACHETE to torebka etui, którą możesz dopiąć do większych baz lub nosić jako małą listonoszkę. Wszystko dzięki unikalnej konstrukcji, która sprawia, że modułowa baza zmienia się wraz z Tobą.

Sachete to skórzane etui na telefon  zapinane na jasnozłoty zatrzask z ręcznie plecioną zawieszką.

W środku torebki jedna komora z niezapinaną skórzaną kieszonką na kartę płatniczą lub dowód osobisty — możesz zwiększyć pojemność torebki łącząc ją m.in. z miniaturowymi torebkami XS.

Dwa haczyki znajdują się z tyłu torebki — służą do dopięcia wybranych pasków do torebki lub breloków. 

Wraz z modułowym paskiem do spodni oraz zestawem złączek stworzysz unikalny skórzany belt bag.

Polska torebka skórzana SACHETE posiada certyfikat autentyczności. Torebkę etui na telefon personalizujemy bezpłatnie nanosząc na plecionej zawieszce przy klapce Twój tekst.

Płaskie torebki z serii CLUTCH i POCKET to praktyczne saszetki, które możesz wykorzystać samodzielnie lub jako sposób na powiększenie pojemności posiadanej torebki bazowej.

Seria CLUTCH to płaskie torebki zapinane na jasnozłoty metalowy zamek z ręcznie plecioną zawieszką, w środku jedna komora. Saszetki, dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, do większej bazy możesz dopiąć dzięki dodatkowym złączką lub spinając je bezpośrednio paskiem do torebki.

POCKET to skórzane etui na karty, które może pełnić rolę portfela lub wewnętrznej kieszeni. Etui zapinane na złoty suwak z plecioną zawieszką, dodatkowo posiada szereg praktycznych kieszonek. 

Każdą z powyższych torebek otrzymasz wraz z certyfikatem autentyczności. Tak jak wszystkie bazy Make Yourself saszetki również podlegają bezpłatnej personalizacji na plecionej zawieszce przy zamku.

Baza półksiężyc

Baza pudełkowa Venus

Baza pudełkowa Cube

Baza etui na telefon

Saszetki i etui na karty

Personalizacja torebki

Każda torebka bazowa marki Make Yourself posiada ręcznie wybitą personalizację na plecionej zawieszce przy suwaku. Personalizacja torebki jest bezpłatna, to Ty decydujesz o jej treści. Data, inicjały, motto – masz do wykorzystania 10 znaków, w tym polskie znaki, numery, znaki specjalnej (@ _ !? & % / $ + – = . , : #), jak i spacje.

Personalizację wykonujemy metodą hot stamping według Twojego życzenia – z wykorzystaniem złotej foli lub bez niej. Tłoczenie wykonane dzięki dużej sile nacisku i odpowiedniej temperaturze jest bardzo trwałe i estetyczne.

Produkcja akcesoriów Make Yourself

Skórzane bazy i akcesoria Make Yourself szyjemy od podstaw w Polsce z włoskich skór naturalnych. Skóra bydlęca z widoczną strukturą groszku wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością i elastycznością. Ponadto jest w 90% produktem bio, a jej sposób wytwarzania cechuje neutralna emisja dwutlenku węgla. Przyjazność dla środowiska potwierdza szereg wyróżnień m.in. certyfikat ISO14001, LWG Gold oraz der Blaue Engel.

Stwórz cały set w Kreatorze

Elementy Modułowe