fbpx

Wyjątkowe okazje? Zapisz się do newslettera MY STARS!

Wymienne klapy do torebek

Wymienna półokrągła klapa do torebki modułowej Make Yourself dostępna jest w wersji zasłaniającej 3/4 przodu torebki Luna M — model Moon oraz w długości zasłaniającej cały przód — Full moon. W przypadku bazy Luna S cały przód zasłoni mniejsza klapka.

Dzięki niezmiennej konstrukcji klapę możesz dodać do torebki bazowej w dowolnym momencie, niezależnie od roku produkcji, czy kolekcji. 

Wymienne klapy do torebek mocuje się w kilka sekund dzięki jasnozłotym karabińczykom. Torebka z klapką zamykaną na magnes może przybrać dowolny charakter w zależności od wybranej skóry i zdobienia.

Pointed, wymienna trójkątna klapa do torebki modułowej Make Yourself zasłania 3/4 przodu torebki w rozmiarze M. Podobnie jak inne klapy posiada szereg zdobień — złote nity Drops, ażurowe kółka Circle oraz półkola Rivet. Ciekawym dodatkiem są klapy z serii Swish, które obszywamy frędzlami w długości medium i maxi.

Niejedna z nas traktuje skórzaną torebkę jak inwestycję na lata, przez co sięgamy pod klasyczne, ponadczasowe modele. Człowiek z natury jest jednak istotą kreatywną. Nie zawsze „taka sama” stanowi ulubiony wybór. Zamiast się ograniczać lub sięgać po torebkę z frędzlami z tworzyw „poli-” możesz po prostu przypiąć wymienne akcesoria. Dzięki unikalnej formie torebka modułowa pozostaje „ta sama”, ale zupełnie inna.

Prostokątna klapa do torebki modułowej Make Yourself w wersji Square zajmuje cały przód bazy Cube.

Wymienne klapy do torebek wykonujemy ze skór bazowych, groszkowych, lakierowanych, z tłoczonym wzorem skóry zwierzęcej oraz rozmaitych skór wzorzystych. Ciekawy dodatek stanowi również klapa Padded, dzięki niej błyskawicznie zamienisz skórzaną listonoszkę w torebkę pikowaną.

Wymienne klapy do torebek możesz ozdobić również poprzez odpłatne naniesienie swojej personalizacji — Twój tekst na klapie zostanie trwale wytłoczony ze złoceniem lub bez. Tak unikalna personalizacja, jest możliwa, ponieważ wszystkie elementy modułowe do torebek Make Yourself szyjemy od podstaw w Polsce.

Półokrągłe klapy

KRÓTKIE KLAPY MOON & DŁUGIE FULL MOON

Wybierz rodzaj klapy i skorzystaj z kreatora elementu, aby określić kolor i zdobienie.

Szpiczaste klapy

trójkątne KLAPY POINTED

Wybierz rodzaj klapy i skorzystaj z kreatora elementu, aby określić kolor i zdobienie.

Prostokątne klapy

PROSTOKĄTNE I PIKOWANE KLAPY SQUARE

Wybierz rodzaj klapy i skorzystaj z kreatora elementu, aby określić kolor i zdobienie.

Produkcja akcesoriów Make Yourself

Skórzane akcesoria Make Yourself szyjemy od podstaw w Polsce z włoskich skór naturalnych. Skóra bydlęca z widoczną strukturą groszku wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością i elastycznością. Ponadto jest w 90% produktem bio, a jej sposób wytwarzania cechuje neutralna emisja dwutlenku węgla. Przyjazność dla środowiska potwierdza szereg wyróżnień m.in. certyfikat ISO14001, LWG Gold oraz der Blaue Engel.

Chociaż obecnie wymienne paski do torebek, na nikim nie robią już wrażenia… Kiedy zaczynałam przygodę z własną marką, prawie zawsze byłyśmy skazane na model niezmienny. Ten sam pasek, klapa, przywieszki. Zawsze. Praktycznie szaleństwem była możliwość owinięcia krótkiej rączki do torebki apaszką. Dla mnie była to klapa, dosłownie — klapa, fiasko, nieudany projekt świata mody. Nic pomiędzy niezmienną klasyczną torebką a sezonowym „it bagiem”. Możesz mieć albo jedną na lata, albo jedną co sezon. Dokładnie z tej przyczyny zrodziły się torebki modułowe.

Co najbardziej zmienia funkcjonalność torebki? Pasek. Co najbardziej zmienia wygląd torebki? Klapa. I przez tę krótką logikę wymienne klapy do torebek modułowych stały się najważniejszą częścią założeń konstrukcyjnych.

Przypinanie i odpinanie klapy jest jak kreatywne malowanie na płótnie, gdzie niemal jednym ruchem mogę stworzyć arcydzieło, zmieniając wygląd mojej „pospolicie czarnej” torebki. To, że mogę mieć bogatą paletę kolorów, wzorów i tekstur bez konieczności zakupu nowej torebki stanowi ogromną zaletę. Ułożone w pudełku, małe i płaskie, czekają na swoje wyjście z szafy. Moda zatacza koła — to, że „już nie nosimy” danego wzoru, nie znaczy, że nie będziemy go nosić za 3 lata. Czy koszt nowej, zgodnej z trendami skórzanej torebki ogranicza się do inwestycji w klapę? Moim zdaniem, tak.

Jako projektantka, nie tylko torebek, ale i ubioru od zawsze uważałam, że ubiór potrafi mówić za człowieka. Nie wszyscy oczywiście korzystają z tej możliwości, ale duże grono osób lubi wyrażać się poprzez strój lub akcesoria. Dlatego wymienna klapa do torebki może mieć przesłanie. Od delikatnych inicjałów po cały slogan. Nie chcę używać pospolitego stwierdzenia „wyraź się torebką”, ale w gruncie rzeczy klapa może w Twoim imieniu powiedzieć kilka słów.

Personalizacja klapy stanowi usługę odpłatną i wiąże się z zachowaniem rękojmi, ale już bez prawa zwrotu w terminie 14 dni. Naniesienie tłoczenia metodą hot stamping nie nieodwracalne, ze złoceniem lub bez Twoja dedykacja już na zawsze pozostanie na klapie. Czy warto? Jeżeli czujesz, że chcesz — możesz. Jak zawsze pozostaje mi tylko życzyć kreatywności!