fbpx

Wyjątkowe okazje? Zapisz się do newslettera MY STARS!

outlet torebek make yourself

Outlet

Outlet

Outlet skórzanych torebek i elementów modułowych Make Yourself oferuje produkty używane, których autentyczność została potwierdzona. Te skórzane torebki zostały zrewitalizowane: skóra została wyczyszczona i na nowo zakonserwowana, a najbardziej zużyte elementy zostały wymienione, by nowa właścicielka mogła w pełni cieszyć się jakością produktu.

Pojawią się również torebki ze skóry wykorzystywane w trakcie sesji zdjęciowych, ślady ich użytkowania są praktycznie niewidoczne, dlatego chcemy by ktoś pozwolił im zaznać życia.

Posiadamy również powystawowe modele torebek Make Yourself, wykorzystywane między innymi w trakcie targów modowych.

Ostatnią kategorię stanowią wzorcowe modele torebek skórzanych, które w trakcie tworzenia kolekcji służyły jako pierwowzory modeli. Nie wszystkie z nich trafiły do sprzedaży w niezmienionym stanie, dlatego różnice w wyglądzie określamy mianem błędu produkcyjnego.

Oprócz gotowych torebek znajdziesz tu również elementy modułowe, które pomogą Ci rozbudować posiadany już zestaw za ułamek pierwotnej ceny.

Wszystkie torebki i akcesoria dostępne w outlecie Make Yourself zostały starannie wyselekcjonowane i odpowiednio zakonserwowane. W przypadku jakichkolwiek drobnych uszkodzeń lub wad, w opisie produktu znajdziesz ich charakterystykę oraz zdjęcia. Wszystko to byś mogła być pewna, że skórzana torebka od Make Yourself spełni Twoje oczekiwania.

Moda obiegu zamkniętego to szansa na świetlaną przyszłość naszej planety bez potrzeby rezygnowania z własnego stylu. Kompletując skórzaną torebkę modułową, pójdź krok naprzód. Daj szansę elementom, które uszczęśliwiły poprzednią właścicielkę i chcą pomóc również Tobie w wyrażaniu swojego stylu w sposób bardziej świadomy i ekologiczny.

Zawsz dokonując zakupu w SKLEPIE INTERNETOWYM MAKEYOURSELF.EU masz prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni kalendarzowych (liczonych od dnia otrzymania przesyłki) i obowiązek zwrotu towaru w ciągu kolejnych 14 dni.

Czy muszę podać przyczynę rezygnacji z zakupu?
Nie, zwrotu dokonujesz bez podawania przyczyny rezygnacji. Przy czym dobrowolne udzielenie informacji odnośnie do powodu zwrotu może pomóc nam w przyszłości polepszyć jakość świadczonych usług.

Czy muszę zapłacić za zwrot?
Samo dokonanie zwrotu nie wiąże się opłatami naliczanymi przez sklep makeyourself.eu. Jesteś zobowiązana wyłącznie do pokrycia kosztu przesyłki zwrotnej, a my do zwrócenia pełnej wpłaconej pierwotnie kwoty obejmującej również koszt wysyłki zamówienia do Ciebie.

Czy mogę zwrócić używany produkt?
Nie. Produkt możesz odpakować i sprawdzić jego przydatność na takiej samej zasadzie jak przy zakupach w sklepie stacjonarnym. Nie możesz zacząć używać torebki.

Czy mogę zwrócić zamówienie, zanim je otrzymam?
Tak, możesz odstąpić od umowy kupna jeszcze przed otrzymaniem towaru. W przypadku złożenia błędnego lub np. zdublowanego zamówienia możesz je anulować bezpośrednio w sklepie internetowym, lub poprzez kontakt z obsługą.

Jakich produktów nie można zwracać?
W myśl ustawy nie można zwracać towarów wyprodukowanych wg specyfikacji konsumenta lub wyraźnie zindywidualizowanych. Dotyczy to m.in. personalizacji modułowych pasków i klap, ponieważ usunięcie Twojej personalizacji jest jednoznaczne ze zniszczeniem produktu.

Wszystkie produkty Make Yourself przez okres 2 lat są objęte rękojmią. W przypadku produktów outletowych nie można jednak złożyć reklamacji z powodu wady wskazanej w opisie produktu, widocznej na jego zdjęciach lub nagraniach wideo. Odpłatnie świadczymy także naprawy naszych wyrobów w przypadku uszkodzeń powstałych w trakcie użytkowania, a niebędących wadą fabryczną. Odpłatne naprawy wykonywane są również po upływie 2-letniego okresu rękojmi.

W przypadku torebek z kategorii Outlet nie ma możliwości zwrotu torebki personalizowanej. Nie posiadamy skóry pasującej do bazy, tak by w przypadku zwrotu móc zastąpić personalizowany element. 

Sama
personalizacja TOREBKI BAZOWEJ jest bezpłatna! Imię? Data? Motto? Cokolwiek sobie życzysz – chociaż z oferty outletowej to nadal w pełni Twoja torebka!

Personalizacja torebki bazowej obejmuje 10 znaków zarówno litery, w tym polskie znaki, numery, znaki specjalnej (@ _ !? & % / $ + – = . , : #) jak i spacje, czyli odstępy między wyrazami.

Informację na temat tłoczenia prosimy dodać w dodatkowych informacjach przy zakupie lub poprzez kontakt email.

Personalizację wykonujemy metodą hot stamping – do wyboru bez lub ze złotą folią.

Niestety nie ma możliwości modyfikacji, w tym personalizacji outletowych elementów modułowych takich jak klapy, frędzle i paski. Są to wyroby już odszyte, naniesienie na tym etapie tłoczenia wiąże się z ryzykiem całkowitego uszkodzenia elementu.

Wyprzedaż kolekcji

Outlet