fbpx

Wyjątkowe okazje? Zapisz się do newslettera MY STARS!

Skórzane frędzle i breloki do torebek

Skórzane breloki do torebek modułowych Make Yourself to prosty sposób na personalizację modelu. Modna zawieszka w formie serca lub gwiazdki, breloczek w formie skórzanych frędzli z jasnozłotymi karabińczykami to stylowy dodatek na co dzień. Skórzane breloki wykonujemy ręcznie oraz z wykorzystaniem technologii laserowej dla większej precyzji.

Brelok skórzany do torebki lub kluczy to dobry pomysł na personalizowany upominek, dlatego w zależności od rodzaju zawieszki możesz nanieść inicjały lub dłuższy tekst dedykacji. Drobne skórzane akcesoria są sprawdzonym pomysłem na prezent dla mamy, siostry lub przyjaciółki, dlatego skórzane frędzle i breloki do torebek personalizujemy bezpłatnie.

Skórzane breloki do torebek oferujemy nie tylko z groszkowych skór, wykonamy je dla Ciebie ze skóry tłoczonej we wzór zwierzęcy, metalizowanej, wzorzystej oraz lakierowanej. Zawieszki ozdobione złoceniami, ażurową formą i chwostami sprawiają, że każda damska torebka zachwyca wyglądem.

Modne zawieszki w formie skórzanych frędzli z jasnozłotymi karabińczykami to stylowy dodatek na co dzień. Chociaż w przypadku niektórych baz komplet 6, 8 lub 10 frędzli może z góry tworzyć torebkę w stylu boho, nic nie stoi na przeszkodzie, by bardziej formalny set ozdobić pojedynczą zawieszką.

Skórzane frędzle do torebek personalizowanych Make Yourself ręcznie wykonujemy w różnych długościach. Odnajdziesz klasyczne krótkie frędzle Simple. Frędzle Medium ze złotą gwiazdką Stars, słońcem Sun i półksiężycem Luna możesz bezpłatnie spersonalizować nanosząc na wybraną część zawieszki swoje inicjały. Taki brelok do torebki lub kluczy to dobry pomysł na personalizowany upominek. W ofercie nie zabrakło również długich frędzli z trójkątami Triangle i bardzo długich Maxi.

Wszystkie elementy modułowe Make Yourself wykonujemy od podstaw w Polsce z włoskich skór naturalnych.

W kreatorze akcesorium możesz stworzyć unikalne zestawienie wzorów i kolorów, zarówno breloków, jak i frędzli.

Skórzane breloki

Skórzane frędzle

Produkcja akcesoriów Make Yourself

Skórzane akcesoria Make Yourself szyjemy od podstaw w Polsce z włoskich skór naturalnych. Skóra bydlęca z widoczną strukturą groszku wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością i elastycznością. Ponadto jest w 90% produktem bio, a jej sposób wytwarzania cechuje neutralna emisja dwutlenku węgla. Przyjazność dla środowiska potwierdza szereg wyróżnień m.in. certyfikat ISO14001, LWG Gold oraz der Blaue Engel.

Najbardziej charakterystyczny element torebek modułowych Make Yourself? Szereg skórzanych frędzli i breloków do torebek przypiętych do złotych haczyków bazy. Jako projektantka torebek, uwielbiam możliwości, jakie niesie ze sobą przypięcie do torby zawieszki. To błyskawiczna zmiana, która pozwala dopasować torebkę do każdej stylizacji. Czasami do domknięcia ubioru brakuje nam dosłownie kropki koloru, która spięłaby dodatki z ubraniami. I tu na scenę życia codziennego wkraczają niezastąpione breloki i frędzle.

Inspirację do stworzenia torebki modułowej od początku stanowiła proza życia. Dokładniej dynamiczne życie kobiet, które mimo zabiegania chcą wyrazić swoją indywidualność poprzez styl. Sęk w tym, że nie mają czasu co dzień przepakowywać się do innej torebki, by było „ładnie”. A wiadomo — bez torebki, prawie jak bez ręki. Tej pomocnej, która trzyma wszystkie niezbędne rzeczy. Tak, możesz dopinać i odpinać wymienne klapy oraz paski, ale frędzel… Frędzel jest szybki w montażu, wymowny, ale niekrzykliwy. Dodatek idealny.

Skórzane frędzle i breloki do torebek​, oprócz modnego aspektu, uważam także za dobrą propozycję upominku dla bliskiej osoby. Dlatego też, na życzenie, nanoszę nieodpłatną personalizację w formie złotego tłoczenia. Może to być krótka personalizacja w postaci trwale tłoczonych inicjałów lub daty albo długa na tyle, by słowa ująć w formę dedykacji. Wszystko zależy oczywiście od wybranej przywieszki.

Najczęściej skórzane frędzle i breloki do torebek modułowych wykonuję własnoręcznie, przykładając dużą wagę do tego, by każda zawieszka została starannie wykonywana. Właśnie ta staranność, przy ażurowych brelokach, sprawiła, że zdecydowałam się sięgnąć po technologię laserową.

Widzisz, skórzane zawieszki do torebki to nie tylko dodatki modowe, ale również wyraz osobowości i stylu. Dlatego w kreatorze elementu możesz wirtualnie „złożyć” swój brelok, od podstaw łącząc ulubione wzory i kolory. Z pewnością to rozwiązanie w przyszłości rozwinie się jeszcze bardziej.

Życzę mnóstwa radości w eksperymentowaniu ze skórzanymi frędzlami i brelokami do Twojej torebki modułowej!

Stwórz cały set w Kreatorze

Elementy Modułowe