fbpx

Wyjątkowe okazje? Zapisz się do newslettera MY STARS!

Zwrot i Wymiana Towaru 1
Zwrot i Wymiana Towaru 2

Zwrot i Wymiana Towaru

Zwrot i Wymiana Towaru

zwrot towaru

Dokonując zakupu w sklepie internetowym makeyourself.eu masz prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni kalendarzowych (liczonych od dnia otrzymania przesyłki) i obowiązek zwrotu towaru w ciągu kolejnych 14 dni.

Czy muszę podać przyczynę rezygnacji z zakupu?
Nie, zwrotu dokonujesz bez podawania przyczyny rezygnacji. Przy czym dobrowolne udzielenie informacji odnośnie do powodu zwrotu może pomóc nam w przyszłości polepszyć jakość świadczonych usług.

Czy muszę zapłacić za zwrot?
Samo dokonanie zwrotu nie wiąże się opłatami naliczanymi przez sklep makeyourself.eu. Jesteś zobowiązana wyłącznie do pokrycia kosztu przesyłki zwrotnej, a my do zwrócenia pełnej wpłaconej pierwotnie kwoty obejmującej również koszt wysyłki zamówienia do Ciebie.

Czy mogę zwrócić używany produkt?
Nie. Produkt możesz odpakować i sprawdzić jego przydatność na takiej samej zasadzie jak przy zakupach w sklepie stacjonarnym. Nie możesz zacząć używać torebki.

Czy mogę zwrócić zamówienie, zanim je otrzymam?
Tak, możesz odstąpić od umowy kupna jeszcze przed otrzymaniem towaru. W przypadku złożenia błędnego lub np. zdublowanego zamówienia możesz je anulować bezpośrednio w sklepie internetowym, lub poprzez kontakt z obsługą.

Jakich produktów nie można zwracać?
W myśl ustawy nie można zwracać towarów wyprodukowanych wg specyfikacji konsumenta lub wyraźnie zindywidualizowanych. Dotyczy to m.in. personalizacji modułowych pasków i klap, ponieważ usunięcie Twojej personalizacji jest jednoznaczne ze zniszczeniem produktu.

Dopuszczamy zwrot torebek bazowych z personalizacją, ponieważ wymiana zawieszki przy suwaku, chociaż wiąże się dla nas z kosztami, jest nieinwazyjna.

Pamiętaj, że wszystkie produkty Make Yourself przez okres 2 lat są objęte rękojmią. Odpłatnie świadczymy także naprawy naszych wyrobów w przypadku uszkodzeń niebędących wadą fabryczną lub po upływie 2-letniego okresu.

Jak odesłać przedmiot?
Prosimy zabezpieczyć zwracany produkt — najwygodniej umieścić go w kartonie (zalecamy wykorzystać karton, w którym produkty zostały pierwotnie wysłane) wraz z czytelnie wypełnionym i podpisanym Formularzem Zwrotu.

Skorzystanie z formularza udostępnionego na stronie makeyourself.eu jest dobrowolne, możesz skorzystać z dowolnego formularza z ustawy o prawach konsumenta. Formularz można napisać odręcznie.

W przypadku wtórnego wykorzystania kartonu prosimy pamiętać, że na kartonie nie mogą znajdować się stare etykiety adresowe mogące wprowadzić spedytora w błąd.

Wraz z torebką bazową prosimy odesłać certyfikat autentyczności — jest to indywidualny numer przypisany jednorazowo do wyprodukowanego modelu, potwierdzający jego pochodzenie.

Kiedy odzyskam pieniądze?
Zwrot środków zwykle następuje niezwłocznie po otrzymaniu rzeczy z powrotem, zgodnie z przepisami nie dłużej niż w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki
Środki zwracamy w sposób określony przez Kupującego w formularzu.

Czy mogę wysłać paczkę za pobraniem, płatną przy odbiorze?
Nie, przesyłka pobraniowa nie zostanie odebrana.

Jaką przesyłką odesłać produkty?
Sugerujemy odesłanie produktu dowolną przesyłką rejestrowaną, ponieważ dzięki temu posiadasz dowód nadania. Każdorazowo wybór spedytora oraz formy przesyłki zależy od Ciebie i jest to koszt bezzwrotny, który ponosisz decydując się na odstąpienie od umowy kupna – sprzedaży.

Na jaki adres odesłać zamówienie?

MAKE YOURSELF
ul. Sulejowska 72
97 – 300 Piotrków Trybunalski

Szczegółowe warunki zwrotu odnajdziesz również w Regulaminie Sklepu oraz na stronie UOKiK.

wymiana towaru

Sklep internetowy makeyourself.eu nie oferuje możliwości wymiany towaru. Klient może dokonać zwrotu zakupionego produktu zgodnie z prawem do odstąpienia od umowy, a następnie nabyć nowy, wybrany produkt z oferty MAKE YOURSELF.

Napisz

info@makeyourself.eu

Odpowiadamy w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 – 17:00.

info@makeyourself.eu

Odpowiadamy w dni robocze,
od poniedziałku do piątku,
w godzinach 9:00 – 17:00.

Zadzwoń

+48 538 555 528

Koszt połączenia zależy od operatora Twojej sieci.

Umów się na wizytę

MAKE YOURSELF
Anna Kołodziejska-Szczotka
ul. Sulejowska 72
97-300 Piotrków Trybunalski

Stwórz cały set w Kreatorze

Elementy Modułowe