fbpx

Wyjątkowe okazje? Zapisz się do newslettera MY STARS!

ELEMENTY MODUŁOWE

Paski do torebek

Wybierz rodzaj paska i skorzystaj z kreatora elementu, aby określić kolor i zdobienie.

KRÓTKIE PASKI SKÓRZANE - KREATOR

OZDOBNE KRÓTKIE PASKI SKÓRZANE

DŁUGIE PASKI SKÓRZANE - KREATOR

OZDOBNE DŁUGIE PASKI SKÓRZANE

PASKI Z ŁAŃCUSZKIEM - KREATOR

OZDOBNE PASKI Z ŁAŃCUSZKIEM

Produkcja akcesoriów Make Yourself

Skórzane akcesoria Make Yourself szyjemy od podstaw w Polsce z włoskich skór naturalnych. Skóra bydlęca z widoczną strukturą groszku wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością i elastycznością. Ponadto jest w 90% produktem bio, a jej sposób wytwarzania cechuje neutralna emisja dwutlenku węgla. Przyjazność dla środowiska potwierdza szereg wyróżnień m.in. certyfikat ISO14001, LWG Gold oraz der Blaue Engel.

Paski do torebek Make Yourself odmienią styl i funkcjonalność każdej torebki skórzanej. W ofercie ponad 20 rodzajów pasków — niezależnie czy interesuje Cię długi pasek do torebki, czy krótki pasek do torebki typu rączka wykonamy go dla Ciebie w rozmiarze standardowym lub maxi, wydłużony. Paski ze skór tłoczonych we wzór krokodyla, węża, strusia pasują do wszystkich torebek, kuferków, listonoszek, nie tylko tych modułowych. Jeżeli cenisz elastyczne rozwiązania, sięgnij po regulowany pasek do torebki. Lubisz trendy? Krótkie paski w połączeniu z długimi paskami tworzą najmodniejsze torebki sezonu.

Z paskami do torebek Make Yourself stworzysz własne, w pełni personalizowane torebki. Wierzymy, że pasek może być największą ozdobą torebki damskiej, dlatego zadbaliśmy o dostępność ręcznie plecionych pasków designerskich z trójkątów i kółek. W stałej ofercie także pasek z nitami, nabijanymi na płasko, przez co nie niszczy odzieży.