Personalizowana torebka ze skóry węża make yourself

Personalizowana torebka ze skóry węża

Kolekcja Snakeskin tribute

Wężowa torebka jest niema ikoną stylu, praktycznie co sezon powraca na wybiegi. Personalizowana torebka ze skóry węża​ tutaj powstaje krok po kroku na Twoich zasadach. Wybierz ulubiony kolor torebki bazowej i skompletuj unikalną torebkę modułową Make Yourself bawiąc się proporcją koloru oraz wzornictwem elementów. Pamiętaj, że pierwszy zestaw możesz rozbudować w przyszłości.  Akcesoria z kolekcji Snakeskin tribute pozwolą Ci nie tylko podkreślić Twój styl, ale i zróżnicują charakter torebki personalizowanej, dopasowując ją do sezonu lub okazji. Wszystkie elementy wykonano ze skóry bydlęcej tłoczonej i barwionej we wzór skóry węża.

Finalizując zamówienie — poinformuj nas jaką personalizację mamy nanieść na torebkę bazową. Personalizację Twojej bazy wykonamy, ze złoceniem lub bez, całkowicie bezpłatnie.

To samo tyczy się zmiany podstawowej długości paska. Personalizowana torebka Make Yourself nie tylko dobrze wygląda, ale i wygodnie się nosi.

AKCESORIA Z KOLEKCJI
Pink snake
Pink snake
Foggy Snake
gray snake
Mint Snake
mint snake
Gold Snake
metalized snake
Copper Snake
copper snake
Viper snake
ecru snake
Earth snake
beige snake
Flame Snake
brown snake
Personalizowana torebka ze skóry węża 1
orange snake
Neon green snake
neon green snake
Black Python
black python
Pastel Python
pastel python
ELEMENTY PINK SNAKE

Wzór Pinky snake & Pinky snake dark

Te dwa wzory możesz bez obaw łączyć ze sobą podczas tworzenia Twojej personalizowanej torebki ze skóry węża. Przez wzgląd na szeroką formę wzoru oraz rodzaj elementów rozdzielamy motyw na poszczególne rodzaje, abyś mogła jak najlepiej dopasować akcesoria do Twojego stylu. Skóra w odcieniach różu i szarości z matowym wykończeniem.

ELEMENTY GRAY SNAKE

Wzór Foggy snake & Smooth snake

Te dwa wzory możesz bez obaw łączyć ze sobą podczas tworzenia Twojej personalizowanej torebki ze skóry węża. Przez wzgląd na szeroką formę wzoru oraz rodzaj elementów rozdzielamy motyw na poszczególne rodzaje, abyś mogła jak najlepiej dopasować akcesoria do Twojego stylu. Skóra w odcieniach bladych żółcieni, zieleni i szarości z połyskującym wykończeniem.

ELEMENTY MINT SNAKE

Wzór Mint snake

Skóra w odcieniach miętowej zieleni i szarości z połyskującym wykończeniem.

ELEMENTY copper SNAKE

Wzór Copper snake

Skóra metalizowana, tłoczona na wzór skóry węża w kolorze miedzianym.

ELEMENTY ECRU SNAKE

Wzór Viper

Skóra w odcieniach beżu – odcień ecru połączony z brązem i bielą, wzór z połyskującym wykończeniem.

ELEMENTY BEIGE SNAKE

Wzór Earth snake & Cobra snake

Te dwa wzory możesz bez obaw łączyć ze sobą podczas tworzenia Twojej personalizowanej torebki ze skóry węża. Przez wzgląd na szeroką formę wzoru oraz rodzaj elementów rozdzielamy motyw na poszczególne rodzaje, abyś mogła jak najlepiej dopasować akcesoria do Twojego stylu. Skóra w odcieniach beżu i brązu z połyskującym wykończeniem.

ELEMENTY orange SNAKE

Wzór Fire snake & Ardor, Ardor dark snake

Te trzy wzory możesz bez obaw łączyć ze sobą podczas tworzenia Twojej personalizowanej torebki ze skóry węża. Przez wzgląd na szeroką formę wzoru oraz rodzaj elementów rozdzielamy motyw na poszczególne rodzaje, abyś mogła jak najlepiej dopasować akcesoria do Twojego stylu. Skóra w odcieniach pomarańczowych rudości i brązu z połyskującym wykończeniem.

Black Python

Akcesoria PASTEL PYTHON
Personalizowana torebka ze skóry węża 3

3 – 13 dni roboczych

14 – 28 dni roboczych dla produktów na zamówienie

Koszt przesyłki Kurierskiej InPost  przy przedpłacie na konto bankowe – 15,00 zł.

Koszt przesyłki Kurierskiej InPost  płatnej przy odbiorze (tzw. przesyłki pobraniowej) – 22,00 zł.

Koszty dostawy do Paczkomatu InPost przy przedpłacie na konto bankowe – 15,00 zł.

Koszty dostawy do Paczkomatu InPost paczki płatnej przy odbiorze (tzw. przesyłki pobraniowej) – 22,00 zł.

Jeżeli po zatwierdzeniu głównego zamówienia chcesz dobrać dodatkowe produkty w polu Wysyłka wybierz opcję „Skorzystaj, jeżeli domawiasz produkt do zamówienia w realizacji.” System nie naliczy kolejnej opłaty za dostawę, a my połączymy zamówienia i wyślemy je jedną paczką pod wspólny adres.

Istnieje możliwość wysyłki zakupionych produktów MAKE YOURSELF poza granice Rzeczpospolitej Polskiej, na teren Unii Europejskiej oraz do wybranych krajów Azji, Afryki, Ameryki Północnej i Południowej, Australii i Oceanii. Usługę świadczymy za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Koszty dostawy międzynarodowej ustalany jest indywidualnie na podstawie bieżącego cennika spedytora – prosimy o