fbpx

Wyjątkowe okazje? Zapisz się do newslettera MY STARS!

Personalizowana torebka ze skóry węża make yourself

Personalizowana torebka ze skóry węża

Kolekcja Snakeskin tribute

Wężowa torebka jest niema ikoną stylu, praktycznie co sezon powraca na wybiegi. Personalizowana torebka ze skóry węża​ tutaj powstaje krok po kroku na Twoich zasadach. Wybierz ulubiony kolor torebki bazowej i skompletuj unikalną torebkę modułową Make Yourself bawiąc się proporcją koloru oraz wzornictwem elementów. Pamiętaj, że pierwszy zestaw możesz rozbudować w przyszłości.  Akcesoria z kolekcji Snakeskin tribute pozwolą Ci nie tylko podkreślić Twój styl, ale i zróżnicują charakter torebki personalizowanej, dopasowując ją do sezonu lub okazji. Wszystkie elementy wykonano ze skóry bydlęcej tłoczonej i barwionej we wzór skóry węża.

Finalizując zamówienie — poinformuj nas jaką personalizację mamy nanieść na torebkę bazową. Personalizację Twojej bazy wykonamy, ze złoceniem lub bez, całkowicie bezpłatnie.

To samo tyczy się zmiany podstawowej długości paska. Personalizowana torebka Make Yourself nie tylko dobrze wygląda, ale i wygodnie się nosi.

AKCESORIA Z KOLEKCJI
Pink snake
Pink snake
Foggy Snake
gray snake
Mint Snake
mint snake
Gold Snake
metalized snake
Copper Snake
copper snake
Viper snake
ecru snake
Earth snake
beige snake
Flame Snake
brown snake
Personalizowana torebka ze skóry węża 1
orange snake
Neon green snake
neon green snake
Black Python
black python
Pastel Python
pastel python
ELEMENTY PINK SNAKE

Wzór Pinky snake & Pinky snake dark

Te dwa wzory możesz bez obaw łączyć ze sobą podczas tworzenia Twojej personalizowanej torebki ze skóry węża. Przez wzgląd na szeroką formę wzoru oraz rodzaj elementów rozdzielamy motyw na poszczególne rodzaje, abyś mogła jak najlepiej dopasować akcesoria do Twojego stylu. Skóra w odcieniach różu i szarości z matowym wykończeniem.

Torebki ZE SKÓRY WĘŻA PINK SNAKE
ELEMENTY GRAY SNAKE

Wzór Foggy snake & Smooth snake

Te dwa wzory możesz bez obaw łączyć ze sobą podczas tworzenia Twojej personalizowanej torebki ze skóry węża. Przez wzgląd na szeroką formę wzoru oraz rodzaj elementów rozdzielamy motyw na poszczególne rodzaje, abyś mogła jak najlepiej dopasować akcesoria do Twojego stylu. Skóra w odcieniach bladych żółcieni, zieleni i szarości z połyskującym wykończeniem.

Torebki ZE SKÓRY WĘŻA GRAY SNAKE
ELEMENTY MINT SNAKE

Wzór Mint snake

Skóra w odcieniach miętowej zieleni i szarości z połyskującym wykończeniem.

ELEMENTY METALIZED SNAKE

Wzór silver Snake i Gold Snake

Skóra w odcieniach srebra i jasnego złota z matowym wykończeniem.

ELEMENTY copper SNAKE

Wzór Copper snake

Skóra metalizowana, tłoczona na wzór skóry węża w kolorze miedzianym.

Torebki COPPER SNAKE
ELEMENTY ECRU SNAKE

Wzór Viper

Skóra w odcieniach beżu – odcień ecru połączony z brązem i bielą, wzór z połyskującym wykończeniem.

Torebki ZE SKÓRY WĘŻA ECRU SNAKE
ELEMENTY BEIGE SNAKE

Wzór Earth snake & Cobra snake

Te dwa wzory możesz bez obaw łączyć ze sobą podczas tworzenia Twojej personalizowanej torebki ze skóry węża. Przez wzgląd na szeroką formę wzoru oraz rodzaj elementów rozdzielamy motyw na poszczególne rodzaje, abyś mogła jak najlepiej dopasować akcesoria do Twojego stylu. Skóra w odcieniach beżu i brązu z połyskującym wykończeniem.

Torebki ZE SKÓRY WĘŻA BEIGE SNAKE
ELEMENTY BROWN SNAKE

Wzór Flame snake & Smooth snake

Te dwa wzory możesz bez obaw łączyć ze sobą podczas tworzenia Twojej personalizowanej torebki ze skóry węża. Przez wzgląd na szeroką formę wzoru oraz rodzaj elementów rozdzielamy motyw na poszczególne rodzaje, abyś mogła jak najlepiej dopasować akcesoria do Twojego stylu. Skóra w odcieniach zgaszonego brązu z połyskującym wykończeniem.

Torebki ZE SKÓRY WĘŻA BROWN SNAKE
ELEMENTY orange SNAKE

Wzór Fire snake & Ardor, Ardor dark snake

Te trzy wzory możesz bez obaw łączyć ze sobą podczas tworzenia Twojej personalizowanej torebki ze skóry węża. Przez wzgląd na szeroką formę wzoru oraz rodzaj elementów rozdzielamy motyw na poszczególne rodzaje, abyś mogła jak najlepiej dopasować akcesoria do Twojego stylu. Skóra w odcieniach pomarańczowych rudości i brązu z połyskującym wykończeniem.

Torebki ZE SKÓRY WĘŻA ORANGE SNAKE
ELEMENTY neon green SNAKE

Wzór Neon Green snake

Skóra łącząca czerń, biel i neonową zieleń z połyskującym wykończeniem i migoczącymi drobinkami srebra.

Torebki ZE SKÓRY WĘŻA NEON GREEN SNAKE

Black Python

DŁUGI PASEK
Akcesoria PASTEL PYTHON
Personalizowana torebka ze skóry węża 2

3 – 13 dni roboczych

14 – 28 dni roboczych dla produktów na zamówienie

Koszt przesyłki Kurierskiej InPost  przy przedpłacie na konto bankowe – 15,00 zł.

Koszt przesyłki Kurierskiej InPost  płatnej przy odbiorze (tzw. przesyłki pobraniowej) – 22,00 zł.

Koszty dostawy do Paczkomatu InPost przy przedpłacie na konto bankowe – 15,00 zł.

Koszty dostawy do Paczkomatu InPost paczki płatnej przy odbiorze (tzw. przesyłki pobraniowej) – 22,00 zł.

Jeżeli po zatwierdzeniu głównego zamówienia chcesz dobrać dodatkowe produkty w polu Wysyłka wybierz opcję „Skorzystaj, jeżeli domawiasz produkt do zamówienia w realizacji.” System nie naliczy kolejnej opłaty za dostawę, a my połączymy zamówienia i wyślemy je jedną paczką pod wspólny adres.

Istnieje możliwość wysyłki zakupionych produktów MAKE YOURSELF poza granice Rzeczpospolitej Polskiej, na teren Unii Europejskiej oraz do wybranych krajów Azji, Afryki, Ameryki Północnej i Południowej, Australii i Oceanii. Usługę świadczymy za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Koszty dostawy międzynarodowej ustalany jest indywidualnie na podstawie bieżącego cennika spedytora – prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia, które chcą Państwo odebrać poza Polską celem weryfikacji czy dany region jest obsługiwany.

Koszt wysyłki międzynarodowej ustalamy w oparciu o rzeczywistą masę i wartość paczki, ponieważ korzystamy wyłącznie z opcji Priorytetowa paczka pocztowa z zadeklarowaną wartością.

Obok przelewu na rachunek bankowy

PL 14 1140 2004 0000 3202 7956 3325
Kod SWIFT/BIC mBank: BREXPLPWMBK

MAKE YOURSELF Anna Kołodziejska-Szczotka
Ul. Sulejowska 72
97-300 Piotrków Trybunalski

Za pośrednictwem serwisu tpay oferujemy naszym Klientom blisko 300 metod płatności internetowych, w tym tak popularne jak płatność Blik.

Płatności można dokonać bezpośrednio na konto PayPayl – info@makeyourself.eu

Klarna pozwala rozłożyć koszt zakupu na wygodne raty lub po prostu odłożyć go na dogodniejszą chwilę. Dopiero wraz z wysyłką zamówienia rozpoczyna się Twój 30-dniowy czas na zapłatę.

Płatność przy odbiorze dostępna jest dla każdego Kontrahenta, który w opcjach dostawy wybierze przesyłkę za pobraniem. Ta metoda płatności dostępna jest tylko dla zamówień krajowych, czyli realizowanych na terenie Polski.

Wszystkie produkty Make Yourself przez okres 2 lat są objęte rękojmią. Odpłatnie świadczymy także naprawy naszych wyrobów w przypadku uszkodzeń niebędących wadą fabryczną lub po upływie 2-letniego okresu.

Dokonując zakupu w SKLEPIE INTERNETOWYM MAKEYOURSELF.EU masz prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni kalendarzowych (liczonych od dnia otrzymania przesyłki) i obowiązek zwrotu towaru w ciągu kolejnych 14 dni.

Czy muszę podać przyczynę rezygnacji z zakupu?
Nie, zwrotu dokonujesz bez podawania przyczyny rezygnacji. Przy czym dobrowolne udzielenie informacji odnośnie do powodu zwrotu może pomóc nam w przyszłości polepszyć jakość świadczonych usług.

Czy muszę zapłacić za zwrot?
Samo dokonanie zwrotu nie wiąże się opłatami naliczanymi przez sklep makeyourself.eu. Jesteś zobowiązana wyłącznie do pokrycia kosztu przesyłki zwrotnej, a my do zwrócenia pełnej wpłaconej pierwotnie kwoty obejmującej również koszt wysyłki zamówienia do Ciebie.

Czy mogę zwrócić używany produkt?
Nie. Produkt możesz odpakować i sprawdzić jego przydatność na takiej samej zasadzie jak przy zakupach w sklepie stacjonarnym. Nie możesz zacząć używać torebki.

Czy mogę zwrócić zamówienie, zanim je otrzymam?
Tak, możesz odstąpić od umowy kupna jeszcze przed otrzymaniem towaru. W przypadku złożenia błędnego lub np. zdublowanego zamówienia możesz je anulować bezpośrednio w sklepie internetowym, lub poprzez kontakt z obsługą.

Jakich produktów nie można zwracać?
W myśl ustawy nie można zwracać towarów wyprodukowanych wg specyfikacji konsumenta lub wyraźnie zindywidualizowanych. Dotyczy to m.in. personalizacji modułowych pasków i klap, ponieważ usunięcie Twojej personalizacji jest jednoznaczne ze zniszczeniem produktu.

Nie dopuszczaj do przemoczenia skóry, jeżeli do niego dojdzie niezwłocznie usuń wodę suchą szmatką. Aby uniknąć trwałego odkształcenia wypchaj torebkę bawełnianym materiałem na czas suszenia, a wymienne akcesoria pozostaw rozprostowane.

Nie poddawaj skóry działaniu źródeł wysokiej temperatury jak suszarka czy grzejnik.

Nie dopuszczaj do kontaktu skóry ze środkami chemicznymi, w tym perfumami, kosmetykami itp. substancjami mogącymi wywołać trwałe odbarwienie.

Korzystając ze środków czyszczących i pielęgnacyjnych wykonaj test na dołączonej próbce skóry przed nałożeniem preparatu bezpośrednio na produkt Make Yourself.

Wyroby skórzane przechowuj w zacienionym miejscu, z dobrą wentylacją powietrza.

Charakterystyczna dla skóry naturalnej niejednorodność to zasadnicza cecha odróżniająca naturalny materiał od sztucznie wytworzonego. Wraz z upływem czasu produkt ze skóry naturalnej może ulegać zmianom kolorystycznym i strukturalnym. Kupując dane elementy w obrębie jednego zamówienia masz gwarancję, iż zostaną odszyte z tej samej partii skóry - zapewnia to ich najbardziej możliwą do osiągnięcia jednorodność.

Opinie

Opinie

Katarzyna Księżopolska
Katarzyna Księżopolska
Czytaj więcej
Świetne wykonanie z dbałością o każdy najmniejszy szczegół i jakość! Luna już dawno skradła me serce. Użytkuję ją pół roku i jestem zachwycona 👝👝👝Uwielbiam i polecam 🙂
Emilia Rafalska
Emilia Rafalska
Czytaj więcej
Fantastyczna torebka. Piękne wykonanie. Świetna jakość i ten design🥰. Najcudowniejsza jest ze wystarczy mały dodatek- pasek, klapa czy frędzelek i torebka jak nowa:) właśnie składam zamówienie na dodatki na jesień 😁🍁🍂
Barbara T
Barbara T
Czytaj więcej
W torebce Luna zakochałam się od kiedy pierwszy raz ją zobaczyłam. Bardzo fajna polska marka. Najfajniejsze w całej tej zabawie jest to iż można dowolnie łączyć elementy. Mając wiec jedną bazę a mnóstwo dodatków dopasujesz ja do każdej stylizacji. To się liczy. tym bardziej iż torebki są bardzo staranne.
Anita Soleniec
Anita Soleniec
Czytaj więcej
Najlepsza torebka jaką mam .Nie zamierzam poprzestać tylko na jednej .Fantastyczna współpraca. Polecam wszystkim.
Magdalena Lewandowska
Magdalena Lewandowska
Czytaj więcej
Polecam serdecznie i ze szczerego serca! Najpiękniejsze, najlepsze jakościowo oraz najbardziej 'plastyczne' torebki na świecie <3! Najfajniejsze jest to, że jest nieskończenie wiele kombinacji i tylko od Ciebie zależy na co masz dziś humor :)! Poza tym najmilsza i najbardziej fachowa obsługa jakiej miałam przyjemność doświadczyć! To czysta przyjemność- nie dość że torebki są rewelacyjne to kontakt z Panią Ania umila dzień ;)! Na razie mam dwie torebki od Make Yourself, ale na tym się nie skończy- bo możliwość personalizacji i wariacji daje nieskończenie wiele opcji i na dłuższą metę to wciąga :)!
Anna Wojciechowska
Anna Wojciechowska
Czytaj więcej
Swoją torebkę CUBE kupiłam używaną a mimo, że z drugiej ręki to wyglądała i nadal wygląda jak nowa. Teraz pora na nową klapę i przy okazji na wymianę personalizowanego suwaka 😊. Polecam.
Katarzyna Pykało
Katarzyna Pykało
Czytaj więcej
o moja pierwsze ,ale na pewno nie ostanie zamówienie .Torebka jest przecudna ,pięknie wykonana i co najważniejsze można ja zmieniać . Polecam każdemu
Fabiola Zach
Fabiola Zach
Czytaj więcej
Doradztwo na najwyższym poziomie, torebki rewelacyjne !!! Polecam 😊
Joanna Lura
Joanna Lura
Czytaj więcej
Torebki przepiekne!!! Oryginalne i niebanalne.Starannie wykonane . Warte swojej ceny.
Joanna Lura
Joanna Lura
Czytaj więcej
Torebki przepiekne!!! Oryginalne i niebanalne.Starannie wykonane . Warte swojej ceny.
Ewa Bajka
Ewa Bajka
Czytaj więcej
CUBE mam prawie od 2 lat, bardzo często ją noszę, a ona ciągle wygląda jak w dniu zakupu. Pół roku kupiłam większą wersje, paski i klapy pasują idealnie do obu. Jestem bardzo zadowolona, polecam.
Milena De
Milena De
Czytaj więcej
miłość od pierwszego wejrzenia i założenia! <3 Nie sądziłam, że torebki mogą uzależniać, ale od kiedy trafiłam na Make Yourself nie wyobrażam sobie innego dodatku w codzienności. Bardzo duży plus za modułowość - w zależności od pory dnia, okazji czy mojego nastroju torebka zmienia się wraz ze mną. Etycznie wykonane, z dbałością o szczegóły, świetne materiały.

O torebkach ze skóry węża

Torebka ze skóry węża to ikona, która często, zwłaszcza poszukując torebki na co dzień, onieśmiela. Niepotrzebnie, wężowa torebka to idealny wybór, by przerwać codzienną monotonię i dodać stylizacji charakteru. Personalizowana torebka ze skóry węża to sposób na ponadczasowy i jednocześnie modny dodatek. Wężowe torebki nie opuszczają damskich szaf już od lat 20. XX wieku. Elegancka, wytrzymała, uniwersalna, ale nie nudna, to właśnie za to pokochały ją kobiety. Może być bardziej krzykliwa lub całkowicie stonowana, wszystko w zależności od wybranego wybarwienia wzoru.

Na wybiegach bardzo często wężowe torby pojawiają się jako alternatywa dla galanterii ze skóry krokodyla. Dlatego jestem pewna, że torebka lub akcesoria tłoczone we wzór węża dopełnią Twoje stylizacje nie tylko w tym sezonie, ale i w ciągu najbliższych lat. Niezależnie od tego, czy preferujesz minimalizm kolorystyczny w postaci czarno — czarnej szafy, czy wygodne formy jak koszulka i dżinsy to właśnie wężowa skóra z powodzeniem odda i podkreśli Twój styl. Wielbicielką awangardy i maksymalizmu o zaletach tego wzoru opowiadać nie trzeba. Jako projektant zachęcam gorąco — tworząc personalizowaną wężową torebkę, kieruj się przede wszystkim swoim stylem. Dzięki wymiennym elementom w dowolnej chwili możesz rozbudować lub całkowicie odmienić swój zestaw. Dotyczy to zarówno czarnych, jak i kolorowych torebek.

Jeżeli cała torebka w wężowy wzór nie jest dla Ciebie, połącz gładką bazę w ulubionym kolorze z wężowymi elementami modułowymi. W ten sposób odświeżysz skórzaną torebkę po swojemu — dopinając pasek, klapę czy frędzle. W drodze pierwszych eksperymentów warto pamiętać, że bezpiecznie jest postawić na paletę kolorów obecną we wzorze. W ofercie Make Yourself znajdziesz akcesoria ze skóry węża w odcieniach czerni, beżu, brązu, czerwieni, brudnego różu, szarości, mięty, neonowej zieleni, ale również złote i miedziane metalizowane dodatki. Dzięki temu Twoja torebka dopasuje się do rzeczy, które już posiadasz w szafie.

Nie jesteś pewna, z czym połączyć torebkę ze skóry węża? Dokładnie tak jak przy jej tworzeniu wystarczy sięgnąć po kolory z wężowego wzoru. Na przykład decydując się na wężową strukturę łączącą beż i czerń możesz ubrać beżową sukienką midi z dzianiny lub czarne cygaretki z kremową koszulą. Wyróżniająca się kolorowa wężowa torebka ożywi gładką stylizację i nada jej modnego charakteru. Kolorystycznie taka torebka wpasuje się w kontrastowe połączenia, bo chociaż czarny, brązowy i beżowy płaszcz to rozwiązanie oczywiste, sprawdzi się również zieleń i bordo.

Czarna torebka z motywem skóry węża Python w formie kopertówki to także ozdoba formalnych kreacji. W wygodnej opcji torebki na ramię warto sięgnąć po akcesoria ze złotym łańcuszkiem. To jedna z tych torebek, która z powodzeniem odnajduje się zarówno w wersji torebki wizytowej, jak i codziennej listonoszki.

Wybór należy do Ciebie, a gdy już skompletujesz idealną wężową torebkę — nie zapomnij jej podpisać. Personalizowana torebka ze skóry węża to pomysł na prezent dla siebie i bliskich Ci osób. Wręczając komuś podstawowy zestaw Make Yourself, w tym bazę z naniesionymi inicjałami, mottem lub ważną dla Was datą, otwierasz zupełnie nowy rozdział. Personalizacja torebki stanowi bezpłatną usługę, na plecioną zawieszkę przy zamku naniesiemy 10 wybranych znaków w formie trwałego tłoczenia, z wyzłoceniem lub bez. Personalizacja bazy nie pozbawia Cię prawa do zwrotu. Rozumiem w pełni, że wybór właściwej torebki może nie udać się za pierwszym razem. Dlatego możesz na przykład zostawić komplet elementów, a samą bazę zwrócić, by móc nabyć jej inny rozmiar. Make Yourself powstało, by tworzyć torebki idealnie dopasowane do indywidualnego stylu i potrzeb kobiet.

Personalizacja torebki

Każda torebka marki Make Yourself posiada ręcznie wybitą personalizację na plecionej zawieszce przy suwaku. Personalizacja torebki jest bezpłatna, to Ty decydujesz o jej treści. Data, inicjały, motto – masz do wykorzystania 10 znaków, w tym polskie znaki, numery, znaki specjalnej (@ _ !? & % / $ + – = . , : #), jak i spacje.

Personalizację skórzanej torebki wykonujemy metodą hot stamping według Twojego życzenia – z wykorzystaniem złotej foli lub bez niej. Tłoczenie wykonane dzięki dużej sile nacisku i odpowiedniej temperaturze jest bardzo trwałe i estetyczne.

Produkcja torebek Make Yourself

Skórzane torebki Make Yourself szyjemy od podstaw w Polsce z włoskich skór naturalnych. Skóra bydlęca z widoczną strukturą groszku wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością i elastycznością. Ponadto jest w 90% produktem bio, a jej sposób wytwarzania cechuje neutralna emisja dwutlenku węgla. Przyjazność dla środowiska potwierdza szereg wyróżnień m.in. certyfikat ISO14001, LWG Gold oraz der Blaue Engel.

O torebkach bazowych

Torebka pudełkowa CUBE i torebka półksiężyc LUNA to podstawowe bazy dla zestawów modułowych Make Yourself. Na ich podstawie stworzysz idealną torebkę do ręki, na ramię lub listonoszkę, a wszystko to z wymiennymi paskami, dopinanymi klapami i frędzlami. Jedna komora zamykana na złoty suwak z małą kieszonką w środku pomieści wszystkie Twoje drobiazgi. Każdą torebkę możesz powiększyć, dobierając do niej saszetkę — wewnętrzne etui na karty kredytowe Pocket lub zewnętrzne etui na telefon Clutch. Z torebki na co dzień w kilka sekund powstanie elegancka torebka z klapą. Unikalny zestaw haczyków zdobi spód modelu, dopniesz do niego dowolne frędzle. Na zewnątrz torebki tłoczenie z logo marki.

Mniejsze modele baz oznaczone jako BABY są idealne jako torebka nerka, belt bag, mała torebka na ramię lub listonoszka. W odróżnieniu od większego modelu z serii CUBE i LUNA — te modele nie ma dopinanych klap, ale szybko nasuniesz je na pasek do spodni.

Do każdej bazowej torebki modułowej Make Yourself dołączony jest certyfikat autentyczności z unikalnym numerem seryjnym oraz biały bawełniany woreczek przeciwkurzowy sygnowanym logo marki.

PÓŁKSIĘŻYC LUNA
TOREBKI PUDEŁKOWE CUBE